poniedziałek, 25 czerwca 2012

1172. kartki z golfem

Zamówienie było nastepujące: dwie kartki na 70-te urodziny rodziców koleżanki, obchodzone wspólnie, bo urodzili się jakoś w tygodniowym odstępie. Oboje są zapalonym graczami w golfa, więc taki temat byłby najlepszy, no i żeby kartki były jakoby z jednej rodziny.

Wymodziłam zatem golfowy krajobrazik - zdjęcia, oczywiście, cienkawe, robione w ostatniej chwili i pędem przed wyjściem do pracy. W postaci rozłożonej i stojącej kartki wyglądają tak:


Na płasko widać lepiej, że są nawet piaskowe "pułapki" :) Numery na chorągiewkach nawiązują, rzecz jasna, do siedemdziesiątych urodzin, napisy "happy birthday" umieściłam na imitacji piłek golfowych z kartonu z małymi zagłębieniami. Aha, pałek wodnych jest siedem - bo mamy siedem dekad.


Złożone kartki prezentują się tak:


A kiedy już je skończyłam, okazało się, że nie wejdą do żadnej normalnej koperty, więc trzeba było wytworzyć również opakowania:


I to tyle z weekendowych kraftów; naciupałam sobie jeszcze elementów na kilka kartek z kwiatkami fabrycznymi i takimże ptactwem, a podczas wczorajszej wycieczki na mokradła i klify nad Mississippi wyszydełkowałam kilka kwiatysiów z kordonka. O tym jednak kiedy indziej... na razie zaś, jako zajawka, zdjęcie pod hasłem "esencja lata" z rezerwatu nad Wielką Rzeką:

1 komentarz:

marrgott pisze...

fantastyczny pomysł; Twoja kreatywność zawsze mnie zachwyca