wtorek, 31 marca 2009

469. rodzina Jożina z Bażin?

Skaczę sobie po muzykach na Tubce i trafiam na takie coś. Jedna z moich ulubionych piosenek, choć przygnębiająca. Ale teraz tak: facet wygląda trochę jak Johnny Depp w roli Willy Wonki; z cylindrów zwisa gościom spaghetti, z tyłu na początku wygląda jakiś Rumburak, a potem pojawia się pani, której z głowy sterczy skręcona antenka... i jeszcze listki się z góry sypią... i jeszcze ta krzaczasta sceneria... Pełny odjazd. Ale piosenka cudo :)


3 komentarze:

Artesania pisze...

Łucja Prus i Jacek Zieliński. Osiecka i Skaldowie.
Rok 1970.
Prawie czterdzieści lat...
Piosenka jakaś taka jak marsz żałobny... Wywołująca negatywne wibracje. Nigdy jej nie lubiłam.

kasia | szkieuka pisze...

a ja te piosenke lubie, mimo ze wieje deprecha (a poczatek taki malowniczy...). Przyczyna zapewne jest taka, ze poznalam ja pewnej jesieni, podczas ktorej sama pograzalam sie w odmetach smutku i przemowila mi gleboko do duszy.
Stad moje przywiazanie.

Anonimowy pisze...

said the majority of people repay the personal loans in time and additionally with out effects
A top personal debt nonprofit charities is attempting the number of folks looking at him or her meant for assistance around pay day loan financial obligations to be able to 2x this kind of. arrears charitable trust pronounces close to purchased this short term, excessive fascination financial products this year. Typically the nonprofit charities pronounces four years gone numerous buyers with them appeared to be simple.
szybki kredyt na dowód bez bik
pożyczka dla studentów
pożyczki na dowód osobisty
kredyty dla rencistów
kredyty pozabankowe bez biku

http://kredyty-bez-bik.org.pl
http://szybkapozyczkaonline.com.pl
http://kredytybezbiku.biz.pl