środa, 16 lipca 2014

14:77. kartka z wykrojnikami RAZ

Dostałam od Mrouh paczkę wzorów z rozmaitych wykrojników - w zeszłym roku ją dostałam, ale mimo wielokrotnego oglądania i przymierzania jakoś nie mogłam ich wykorzystać... "szkoda" mi było, bo - wiadomo - jak się zużyje, to się już nie ma. Tak samo jak z papierami, które zakupiło się przecież do wykorzystania, a potem leeeeeżą, bo "szkoda" je pociachać.

Teraz jednak zbliża się pora naszej kolejnej wymiany i jako że będą szły nowe zasoby, zrobiłam się dzielna i użyłam kilku wycinanek! Na przykład motyla i ramkę, w połączeniu z papierem z pięknego fioleto-zielono-turkusowego zestawu, który starczy mi chyba do końca żywota.
1 komentarz:

Anita Okulicz pisze...


Dzień dobry,

reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
http://zrobisztosam.com

Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

Zapraszam i pozdrawiam!

Anita