poniedziałek, 21 marca 2011

922. z całą pewnością się zieleni

W zeszłym tygodniu trawniki były jeszcze całkiem szare, a dzisiaj widać, że wiosna już wyłazi spod ziemi! Ha, może przyczynił się do tego specjalny księżyc, jaki występował na nocnym niebie przez kilka ostatnich wieczorów - super jasny, bo ponoć zeszły się do kupy pełnia, wyjątkowa bliskość Księżyca i Ziemi, oraz wyjątkowa bliskość Słońca i Księżyca, co daje właśnie taki jasny blask. Czyli trawa mogła rosnąć i w dzień, i w nocy :)

Zdumiał mnie też dzisiaj śpiew ptactwa w tymże rezerwaciku - oglądać na tym filmie nie ma czego, same chaszcze, ale te trele! Niesamowita sprawa. Namierzyłam też dwa nowe ptaszki, kardynała i epoletnika krasnoskrzydłego, ale niestety dały nogę (czy raczej skrzydło) zanim zdążyłam im pstryknąć sensowną fotkę.Zmieniając temat - natworzyło się w ostatnich czasach stron albumowych. Mamy więc mądrość - w odniesieniu do drugiego rozdziału Przypowieści Salomona, jakie sobie rozważamy w naszym małym polskim kółku. Na pogessowanym kartonie jest czarna akrylówka, a na tym z kolei zawijasy z akrylówki perłowej zmieszanej z zieloną, odbijane piankowym stempelkiem ze Sklepu Drugiej Szansy.

Wczoraj z kolei porządkowałam papiery i powyłaziły takie różne ścinki. Miałam je w rękach już tyle razy, że wreszcie trzeba było coś z nimi począć. Takoż i jest szybka stronka...

...na której przy okazji wypróbowałam nowe nabytki z półki superwyprzedażowej: proszek Perfect Pearls oraz Glossy Accents:

I jeszcze jedna "mądrościowa" strona - zachwyciło mnie zdjęcie tego okna i w sam raz nadało się do przemyśleń z ostatnich dni o różnych ograniczeniach, jakie człowiek sobie narzuca w celu rozwoju duchowego, i na ile są one sensowne.

Tylko że... w ostatniej chwili spaćkałam sprawę, zapewne na skutek późnej pory nocnej: hasło miało być o KLUCZU do mądrości, bo w końcu po to ten zamek przylepiłam, a tu jakoś się "droga" wcisnęłą... może się to da jakoś naprawić, ale na razie jest, jak jest.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Pamiętam to miejsce nad stawem oraz ławeczki. Przysiadałam tam czasem, a wokoło było gorące lato. Przypomnienie dobrego, spokojnego czasu.
R

Anonimowy pisze...

Best Seo Site I Social Bookmarking Post I Sell Directory List I Directory Posting I Blog List I Blog posting I Forum posting I Sell Forum List I PR 01I PR 02 I Add your URL to Google I Add your URL to MSN I Add your URL to Yahoo I Backlinks posting I Keyword Marketing I Facebook wall post I Twitter wall post I Get Real Visitors I USA Visitors I Uk Visitors.http://www.shopseoservice.com