środa, 15 września 2010

826. tagosław...

..kolejny jesienny, już ostatni.

A poza tym eksperymentuje się z przedmiotami kartkopodobnymi na święta. Ogólny wygląd jest taki:

Chodzi o nawiązanie za pomocą wycinanki do mroźnych wzorów na szybach. Mamy więc okienko, pomalowane gesso dla uzyskania przyjemnej chropowatości, z plastikową szybką - oraz problem połączenia owej szybki z kartonem. Klejowe kropki w takim rozmiarze się rozklejają, podobnie rozłazi się Tacky Glue. Wygląda na to, że trzeba będzie ciąć wąziutkie wstążeczki taśmy obustronnie lepnej.

Karteczka ma generalnie być biała z małym dodatkiem "szampana", jasnozłotej akrylówki (ta drobna niebieskość to pomyłka). Niektóre warstwy wycinanki zrobione będą z perłowego papieru. W samym środku znajdzie się zimowy wierszyk, jakieś "Merry Christmas" albo "Winter Wishes", no i podpis. Uff, tyle. Sporo warstw, ale wychodzi fajna, przyjemna w dotyku składanka; właśnie raczej przedmiocik, niż kartka.

3 komentarze:

Mrouh pisze...

Jaki fajny patent na ścinki papierkowe w tagu! Jesień w paski mi się podoba:-) tak samo, jak okienko z mrozem, jest cudne! wycinanki mroźne mistrzowskie, muszę spróbować:-) A rozwiązaniem na przyklejenie plastikowej szybki jest taka sprytna przezroczysta wąska taśma dwustronna, u nas zwana bibułką klejącą- jestem uzależniona od niej:-)

Joanna Oborska pisze...

Bardzo mi się podoba Twój sposób oddawania klimatu:) Tag jesienny jest rzeczywiście jesienny, a eksperyment zimowy jest niemal wyczuwalnie mroźny. Bardzo fajne prace:)

cynka- Ewa Mrozowska pisze...

pięknie eksperymentujesz:)