środa, 5 września 2007

wodne kolorki


Oto sporządzone wczoraj ateciaki - te znaczkowe. Akwarelki może płaskie, ale (na razie) lepiej nie umiem. Mam książkę do akwarelowania, ale to jeszcze nie oznacza, że potrafię :)
Na marginesie dodaję zaś nowy dział - instrukcje: inni nazywają to kursami albo tutorialami, a chodzi o przepis na krafta, w tym przypadku na śnieżynki na metalowej płytce.

3 komentarze:

pasiakowa pisze...

Wow - super wyszły te Twoje ATeCiaki :) Fajny pomysł na domalowywanie "co jest dalej" :)
Widok Szczecina na znaczka - nie z bocianiego gniazda (choć fajnie by było :) ), a z Trasy Zamkowej (http://www.flickr.com/photos/79933544@N00/1081282454/in/set-72157601363843384/ - to ze zlotu żaglowców, normalnie nabrzeże jest raczej pustawe) - tak, jakbyś chciała wiedzieć :)
Dzięki za linka do swap-bota - ale tam chyba się zapisuje na tematyczne ATC? Zaloguję się, jak będę mieć więcej czasu :)
A te wcześniejsze kartki znaczkowe masz może do strejdowania? Bardzo podoba mi się ta w brązie i fioletowawa :) Może chciałabyś się wymienić?
Pozdrawiam cieplutko!

szkieuka pisze...

chetnie sie wymienie - moze sie zemailujemy? kasiakonwalia@sbcglobal.net. Wyslalabym Ci zdjecia z blizsza i jesli nadal bedziesz miala na nie ochote, to nie ma sprawy, pakuje w koperte i jazda!
Swap-bot rzeczywiscie w wiekszosci ma wymiany tematyczne. Na razie mi odpowiada ten sposob - moze za jakis czas sie to zmieni :)

pasiakowa pisze...

To zaraz piszę :)